Catering na Wesele

Gustus Catering – Najlepszy wybór na wesela w Gdańsku, Sopocie i Gdyni!

Bierzesz ślub w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni? W takim razie musisz sprawdzić Gustus Catering – najlepszy wybór na catering weselny w Trójmieście! Oferujemy szeroki wybór opcji menu, aby dopasować się do każdego gustu i budżetu, więc możesz mieć pewność, że Twoi goście będą dobrze odżywieni i szczęśliwi w Twoim wielkim dniu.

Gustus Catering działa na rynku od ponad 10 lat i w tym czasie obsłużyliśmy wiele wesel. Rozumiemy, że każde wesele jest inne i będziemy ściśle współpracować z Państwem, aby zapewnić, że Państwa wizja idealnego dnia zostanie zrealizowana. Niezależnie od tego, czy szukasz tradycyjnego  menu czy bardziej nowoczesnego, możemy je wykonać.

Ciasta i torty weselne

Nasza drużyna cukierników przygotowuje ciasta, ciasteczka, monoporacje, torty weselne w każdym smaku i stylu. Umów się na degustację a nie będziesz zawiedziony!

Dostawa na miejsce i obsługa

Zapewniamy dostawę dań na miejsce przyjęcia weselnego. Zapewniamy obsługę i podanie dań jeśli będzie taka potrzeba. Obsługujemy wesela od kilku osób do kilkuset.

Robisz plany na swój wielki dzień? Następnie upewnij się, że dodasz Gustus Catering do swojej listy! Jesteśmy wiodącym dostawcą usług cateringowych w Gdańsku, Sopocie i Gdyni i z przyjemnością pomożemy urzeczywistnić Twoją wizję idealnego dnia. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

Skontaktuj się z nami aby wybrać menu dopasowane do Twojego wesela.

519 057 909