Wynajem ekspresu do kawy

Automatyczny ekspres do kawy na Twojej imprezie

Oferujemy wynajem ekspresu do kawy między innymi na: imprezy prywatne i firmowe, urodziny i imieniny, wesela, komunie, stypy i inne wydarzenia. Jest to profesjonalny ekspres do kawy specjalnie przystosowany do małych jak i dużych spotkań. Ekspres do kawy który otrzymasz jest w pełno automatyczny, wykonuję kawę za jednym przyciśnięciem guzika. Ekspres jest w stanie wykonać dziennie do 40 kaw taki jak espresso, kawa zwykła czarna, cappuccino, latte. Wraz z ekspresem otrzymujesz oryginalną włoską kawę ziarnistą. Ekspres przygotowuje kawę ze świeżo zmielonych ziaren dzięki czemu kawa smakuje jak z najlepszej kawiarni.

Zasady wynajmu ekspresu do kawy

  • Ekspres do kawy można wynająć u nas na dowolny czas czy to będzie godzinne spotkanie, kilku godzinna impreza czy kilku dniowe szkolenie.
  • Ekspres można odebrać z siedziby firmy lub możemy go dostarczyć na wskazany adres. Obsługujemy Gdańsk, Sopot, Gdynię, Pruszcz Gdański i okolice Trójmiasta.
  • Każdy klient otrzymuje krótkie szkolenie jak uzywać ekspresu
  • Do każdego wynajmu ekspresu dodajemy kawę, mleko i coś słodkiego jeśli klient ma takie życzenie. (zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ciast).

Aby dowiedzieć się o kosztach wynajmu zapraszamy do kontaktu. Do wyceny potrzebujemy kompletu informacji jakie wymagania ma klient.

Zadzwoń i dowiedz się jak wynająć ekspres do kawy.