Catering Świąteczny 2022

Wigilia z kuchnią Gustus Catering 2022

Święta Bożego Narodzenia to z najbardziej uroczyście obchodzone święta w Polsce. To jest ten czas, w którym wszystko powinno być jak należy – liczy się każdy szczegół, który przekłada się na szczególną, bożonarodzeniową atmosferę. Wszystkiego za Państwa nie zrobimy, ale możemy pomóc w dostarczeniu pysznych potraw na wigilijny stół.

Nasze wigilijne menu uwzględnia wszystko, co w polskiej tradycji najlepsze. Nie ograniczamy się jednak tylko do karpia i pierogów –polecamy również dania mniej tradycyjne, ale z pewnością nie mniej smaczne. Polecamy pyszne potrawy prosto do Twojego domu lub firmy.

Oferujemy również wigilie firmowe. Wybierasz dania, dzień i godzinę a my dostarczamy wszystko co potrzebujesz aby zorganizować pyszną wigilię w Twojej firmie.

W tym roku zamówienia na potrawy wigilijne przyjmujemy do 12 grudnia (włączenie).  Zamówienia wydajemy 23 grudnia między godziną 11 a 16 w siedzibie firmy.

Obsługujemy takie miasta/rejony jak Gdańsk, Sopot, Gdynią, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Straszyn, Kowale, Łęgowo, Różyny, Jankowo Gdańskie, Bąkowo, Lublewo, Otomin, Kokoszki, Osowa, Sobieszewo.

W tym roku organizujemy tylko wigilie dla firm

519057909

Zadzwoń, odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Nie lubisz gotować? Catering świąteczny uratuje Twoje Święta

Każdy z Nas uwielbia świąteczne potrawy, niestety nie każdy może je samodzielnie przygotować. Czasami wynika to z braku czasu, a czasami z braku kulinarnych talentów, niezbędnych do nadania tradycyjnym wigilijnym daniom smaku jaki zapamiętaliśmy z czasów dzieciństwa. Na szczęście nie oznacza to, że jeżeli nie przygotują ich nam mamy i babcie to będziemy musieli zrezygnować z delektowania się przepysznymi smakami. Ten problem rozwiązuje Gustus Catering , który w okresie przedświątecznym pracuje pełną parą, aby catering świąteczny dotarł na stół każdego z klientów – niemal równie wydajnie jak św. Mikołaj dostarczający dzieciom prezenty.

Kulinarny „repertuar” jest naprawdę imponujący – prócz wszelkich tradycyjnych potraw wigilijnych, włącznie z tymi nieco mnie popularnymi i regionalnymi, możemy zamówić też ciasta, a nawet… kompoty. Wszystko dotrze do zamawiającego na Święta, przygotowane z najwyższej jakości składników, w bardzo „domowy sposób”, dzięki czemu nawet osoby które nie mogą sobie pozwolić na samodzielne przygotowanie świątecznych dań nie będą musiały rezygnować z ich charakterystycznego, niezapomnianego smaku – jedynym warunkiem będzie złożenie zamówienia dostatecznie szybko.